Új jelszó kérése
Keress minket facebookon
MTI

Labdarúgó Magyar Kupa - A Vasassal vált teljessé az elődöntő mezőnye
Labdarúgó Magyar Kupa - A Vasassal vált teljessé az elődöntő mezőnyeBudapest, 2017. április 5., szerda (MTI) - Idegenben szerzett több góllal a Vasas jutott be negyedikként a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. A piros-kékek pályaválasztóként, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban 1-0-ra kikaptak ugyan szerdán az Újpesttől, de az első mérkőzésen 2-1-re győztek, ez pedig elég volt nekik a továbblépéshez. Az újpestiek több helyzetet kidolgoztak, de csak Nemanja Andric tudott a kapuba találni az első félidő hajrájában.

Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágók:
-------------------------------------
Vasas-Újpest 0-1 (0-1) Továbbjutott: a Vasas, 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal

korábban:
Swietelsky-Sopron (II)-Budafok (III) 0-2 (0-2) Továbbjutott: a Budafok, 3-2-es összesítéssel

Szolnoki MÁV FC (II)-Mezőkövesd Zsóry FC 3-4 (1-1) Továbbjutott: a Mezőkövesd Zsóry FC, kettős győzelemmel, 7-4-es összesítéssel