Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Keress minket facebookon
MTI

Wimbledon - Babos kikapott WozniackitólLondon, 2017. július 4., kedd (MTI) - Babos Tímea három szettben kikapott az ötödik helyen kiemelt dán Caroline Wozniackitól a wimbledoni teniszbajnokság első fordulójában.
Női Euroliga/Európa Kupa - A címvédő Kurszkkal egy csoportban a SopronBudapest/München, 2017. július 4., kedd (MTI) - A címvédő orosz Dinamo Kurszkkal is találkozik a női kosárlabda Euroliga következő idényében a Sopron Basket csapata.
Női kosárlabda Eb - Vereség az olaszoktól, a 9-12. helyen zártak a magyarok - FRISSÍTETT (új: nyilatkozatok)Királyvárad, 2017. június 20., kedd (MTI) - A magyar válogatott 49-48-ra kikapott az olasz csapattól a Csehországban zajló női kosárlabda Európa-bajnokságon a negyeddöntőbe jutásért rendezett keddi mérkőzésen, így a 9-12. helyen zárt. Az olaszok sikerükkel bejutottak a csütörtökön Prágában sorra kerülő negyeddöntőbe, ahol a belgákkal találkoznak, a magyaroknak befejeződött az Eb. Az előző, magyar-román rendezésű 2015-ös kontinenstornán a 14-20. helyen zárt a Svitek-csapat.
Női kosárlabda Eb - Vereséggel kezdtek a magyarokMatusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti: Királyvárad, 2017. június 16., péntek (MTI) - A magyar női kosárlabda-válogatott 14 ponttal kapott ki az olimpiai és világbajnoki ezüstérmes spanyoloktól Királyváradon (Hradec Kralove) a csehországi Európa-bajnokság pénteki nyitófordulójában.
Női kosárlabda Eb - Egy győzelem a cél Királyváradon - ELŐZETESBudapest, 2017. június 15., csütörtök (MTI) - A csoportmérkőzéseit Királyváradon (Hradec Kralove) vívó magyar válogatott elsődleges célja egy mérkőzés megnyerése a pénteken Csehországban elrajtoló, 36. női kosárlabda Európa-bajnokságon.
Női kosárlabda Eb - Végleges a magyar keretBudapest, 2017. június 10., szombat (MTI) - Stefan Svitek szövetségi kapitány véglegesítette a jövő pénteken kezdődő, csehországi női kosárlabda Európa-bajnokságon részt vevő magyar válogatott összetételét.
Vajda Anna lesz a BEAC másodedzőjeBudapest, 2017. június 6., kedd (MTI) - Két év törökországi légióskodás után hazatér Magyarországra, és a következő szezonban a BEAC Újbuda női kosárlabdacsapatának másodedzője lesz Vajda Anna.
Labdarúgó NB II - Győzött és feljutott az élvonalba a BalmazújvárosBudapest, 2017. június 4., vasárnap (MTI) - A Balmazújváros a hajrában szerzett góllal legyőzte vasárnap a vendég Kisvárdát a labdarúgó NB II 38., utolsó fordulójában, így a tabella második helyezettjeként feljutott az OTP Bank Ligába.
Labdarúgó NB I - Győzelemmel búcsúzott a GyirmótSopron, 2017. május 27., szombat (MTI) - Az utolsó helyen végzett Gyirmót 2-1-re nyert Sopronban a Szombathelyi Haladás vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójában.
Labdarúgó NB I - Döntetlent játszott Sopronban a VasasSopron, 2017. május 13., szombat (MTI) - A Vasas kétszeri vezetés után döntetlent játszott a Haladás ideiglenes otthonában, Sopronban a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 31. fordulójában.
HÉTVÉGI SPORTMŰSORBudapest, 2017. április 7., péntek (MTI) - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények: